CookiesAccept

UWAGA! Ta strona używa plików cookies (cisteczka).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Polityka plików “cookies” serwisu Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Borownie:


1. Poprzez piki “cookies” należy rozumieć dane informatyczne przechowywane w urządzeniach końcowych użytkowników, przeznaczone do korzystania ze stron internetowych. Są to pliki tekstowe, zawierające nazwę strony internetowej, z której pochodzą oraz czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
2. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
3. Pliki cookies przeznaczone są do korzystania ze stron serwisu. Operator wykorzystuje te pliki min. do: możliwości logowania i utrzymywania sesji użytkownika na każdej kolejnej stronie serwisu, dopasowania zawartości strony internetowej do indywidualnych preferencji użytkownika, przede wszystkim pliki te rozpoznają jego urządzenie, aby zgodnie z jego, preferencjami wyświetlić stronę, do tworzenia anonimowych statystyk z wyłączeniem możliwości identyfikacji użytkownika.
4. Pliki cookies wykorzystywane przez partnerów operatora strony internetowej, w tym w szczególności użytkowników strony internetowej, podlegają ich własnej polityce prywatności.
5. W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych stosujemy procedury i zalecenia ustawodawcy, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym.
6. Standardowo oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych domyślnie dopuszcza umieszczanie plików cookies na urządzeniu końcowym Użytkownika, jednak ustawienia te mogą zostać zmienione przez Użytkownika w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę “cookies” w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym przesłaniu na urządzenia użytkownika.
7. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym chwili zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach przeglądarki internetowej.
8. Operator Serwisu informuje, że zmiany ustawień w przeglądarce internetowej użytkownika mogą uniemożliwić poprawne działanie Stron Internetowych.

Kiermasz Świąteczny 2017

Sukcesem zakończył się kiermasz świąteczny, którego celem była zbiórka środków na zakup nowości wydawniczych do szkolnej biblioteki.

Kiermasz odbył się w niedzielę 17 grudnia b.r. w nowo otwartej świetlicy parafialnej, którą udostępnił nam ks. proboszcz Piotr Krzemiński. Można było kupić ozdoby świąteczne wykonane przez uczniów, rodziców i nauczycieli. Były to m.in. choinki, bombki, wianki na drzwi, stroiki, kartki bożonarodzeniowe, aniołki i szkło zdobione techniką dekupażu. Można było zjeść pyszne ciasta własnego wypieku i napić się wyjątkowej świątecznej herbaty lub kawy. Kiermasz zakończył się sukcesem finansowym - zebraliśmy 1200 zł :)

Wieczorem w kościele parafialnym mogliśmy wysłuchać koncertu kolęd "A wczora z wieczora...". Kościół wypełniony był po brzegi. Wszyscy młodzi artyści otrzymali słodkości ufundowane przez Wójta Gminy Mykanów pana Dariusza Pomadę. Wielkie słowa podziękowania należą się całej borowieńskiej społeczności, która okazała wielkie serce i zaangażowanie.

 

 

 

Więcej zdjęć TUTAJ