ul. Klonowa 6/8,
42-233 Borowno

Aktualności

Europejski Dzień Języków

28 marca 2017

 

W ostatnim tygodniu marca obchodzony będzie w naszej szkole Europejski Dzień Języków Obcych. Tego dnia odbędą się występy artystyczne uczniów. Zadaniem każdej klasy jest przygotowanie krótkiego występu charakteryzującego wylosowany kraj (np. wiersz, tańce, piosenka, prezentacja stroju, mini playback show itp.).

Klasy oceniane będą w następujących kategoriach:

 


klasy I- III szkoły podstawowej
klasy: IV- VI szkoły podstawowej
klasy I- III gimnazjum.

Gościem specjalnym naszych szkolnych obchodów Europejskiego Dnia Języków Obcych będzie koncert częstochowskiego zespołu Pipes and Drums jedynej orkiestry wykonującej tradycyjną szkocką muzykę w Polsce na wielkich dudach szkockich.

Tego dnia odbędzie się również rozstrzygnięcie konkursu pt. „Dlaczego warto uczyć się języków obcych?”