Aktualności

Miś Niegrzeczniś w Przedszkolu

W dniu 10.12.2019r. jeszcze przed śniadaniem - naszych przedszkolaczków odwiedził MIŚ NIEGRZECZNIŚ! Przyjechał on do nas prosto z krakowskiego Teatru Kurtyna. Opowiadał niesamowite historie... Wiele też nie wiedział, dlatego przedszkolaki musiały mu podpowiadać co robić by np. być mądrym. Było to niezwykle pouczające spotkanie. Dla Misia - ale i dla naszych maluszków.

Czytaj więcej...

Niezwykła wizyta św. Mikołaja w Przedszkolu

Dziś od samego rana w przedszkolu czekała na naszych przedszkolaczków niespodzianka... Odkryliśmy ślady św. Mikołaja prowadzące tuż do choinki... Być może przybył rozeznać się, czy nasze przedszkole jest gotowe do jego przyjęcia. Ok. godz. 10:00 zawitały do nas najpierw mikołajkowe elfy, z którymi każdy przedszkolaczek wykonał ozdoby choinkowe, a później - prosto z Krainy "Kolorowo i bombowo" zapukał do okna PRAWDZIWY MIKOŁAJ! To była niezwykła wizyta, bo jak się okazało każdy przedszkolak był grzeczny i dostał prezent. Nawet Panie :) Jeszcze raz dziękujemy św. Mikołajowi oraz elfom,że pamiętali o nas. Dziękujemy także Radzie Rodziców, która dopilnowała, aby Mikołaj do nas trafił:)

 

Więcej zdjęć na naszym szkolnym facebooku ---> kliknij TUTAJ!

 

Mikołajki!

W tym roku naszych uczniów odwiedziło 9 pięknych elfów z Samorządu Szkolnego w czerwonych czapeczkach.  Każdy otrzymał słodki pierniczek i szeroki uśmiech :)

Obraz może zawierać: 11 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją

Czytaj więcej...

Próbny egzamin Ósmoklasisty

Informujemy,że w dniach 9 - 11.12.2019r. odbędzie się próbny egzamin ósmoklasisty.

9.12.2019r. - język polski,

10.12.2019r. - matematyka,

11.12.2019r. - język angielski

Czytaj więcej...

Andrzejki w świetlicy szkolnej!


28 listopada wychowawcy świetlicy zaproponowali Świetliczakom wróżby i zabawy andrzejkowe, a w ich sprawnym przeprowadzeniu pomogli magowie i wróżki. Najpierw uczniowie zapoznali się z tradycjami andrzejkowymi, natomiast później rozpoczęły się zabawy z przygotowanymi wróżbami. Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły we wszystkich zabawach, takich jak:
– „Moneta w studni”,
–„ Rzut kostką”,
- "Jaki prezent dostanę od św. Mikołaja?",
- „Serduszko puka w rytmie cza-cza”,
- „Pięć talerzy”,
- „ Kim będę?”,
– „Andrzejkowy wyścig butów”.
Na wróżby uczniowie patrzyli z przymrużeniem oka, bo najważniejsza okazała się wspólna zabawa. Mocno wierzymy jednak, że wszystkie marzenia będą spełnione.