Dotyczy opłat za przedszkole za miesiąc marzec 2020

Szanowni Rodzice!

W związku z obecną sytuacją informujemy,że wpłatę za pobyt w przedszkolu oraz żywienie – można dokonywać na konto : 39 8258 0005 2000 0017 0888 0001. Opłaty zostały naliczone do czasu zamknięcia szkoły (czyli za 13 dni) . Przypominamy o wpisaniu w tytule za co jest wpłata ( za żywienie ile i za pobyt ile )  i za które dziecko.  Kwotę do zapłaty opublikowano na systemie Iprzedszkole. Jeżeli nie wszyscy rodzice mają dostęp do systemu – proszę w tej sprawie pisać na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Intendent szkoły przyjmuje wpłaty wyłącznie na konto.  Prosimy także o informację przez system Iprzedszkole o dokonaniu wpłaty.

Opłata za obiady w szkole za miesiąc marzec 2020

Rozliczenie dla uczniów, którzy korzystali z obiadów w szkole wygląda następująco: 8 dni x 4 zł = 32 zł. Wpłaty przyjmuje się wyłącznie na konto: 39 8258 0005 2000 0017 0888 0001. Przypominamy o wpisaniu w tytule za co jest wpłata i za które dziecko. Prosimy o informację e-mailową  ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ) o dokonaniu wpłaty.

Przypominamy o trwającej rekrutacji

do przedszkola oraz szkoły podstawowej

na rok szkolny 2020/2021

Z uwagi na obecną sytuację - wnioski rekrutacyjne przyjmujemy drogą elektroniczną pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapisy trwają do 31.03.2020r. ZAPRASZAMY!

Więcej informacji - KLIKNIJ TUTAJ!

Czytaj więcej...