ul. Klonowa 6/8,
42-233 Borowno

„BEZPIECZNI NA ROWERZE”
19 maja w naszej szkole gościli przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Częstochowie i firmy Giant Częstochowa, którzy propagują bezpieczne poruszanie się na rowerze. Swoją obecnością zaszczycił nas Starosta Częstochowski Krzysztof Smela, Tomasz Nowicki - odpowiedzialny za sport w powiecie, Patryk Jeziak - rzecznik prasowy starostwa, a także przedstawiciel firmy GIANT - Dominik Haładus.
Spotkanie miało na celu przybliżenie najważniejszych zasad bezpiecznego poruszania się rowerem. Nasi specjaliści szczegółowo omówili kwestie bezpiecznego korzystania z roweru w ruchu publicznym. Na zakończenie, by sprawdzić wiedzę naszych uczniów, goście zorganizowali mini quiz, w którym udowodniono, że uczestniczyliśmy w tym spotkaniu z pełną uwagą. A ta - została nagrodzona upominkami. Jesteśmy pewni, że dzięki tej jakże ważnej profilaktyce dotyczącej bezpieczeństwa naszych dzieci - będziemy dużo bardziej świadomi i rozsądni podczas jazdy na rowerze. Dla każdego ucznia, który okaże legitymację szkolną podczas zakupów, sklep Giant Częstochowa (ul.Sikorskiego) przygotował rabat 10% na cały asortyment. Dziękujemy!
row1
row2
row3