ul. Klonowa 6/8,
42-233 Borowno

Dzień Edukacji Narodowej

14 października 2021

 

14 października każdego roku zatrzymujemy się na chwilę w gorączce codziennych, szkolnych obowiązków, aby świętować Dzień Edukacji Narodowej – święto całej społeczności szkolnej: uczniów, rodziców, nauczycieli i wszystkich niepedagogicznych pracowników szkoły, którzy dbają na co dzień o to, aby ta wielka, edukacyjna machina pracowała bez zakłóceń.

W naszej szkole z tej okazji odbyła się uroczysta akademia wraz z Galą Rozdania Oscarów dla wszystkich, którym na sercu leży dobro naszej szkolnej rodziny.

Po odśpiewaniu hymnu i krótkiej scence artystycznej, Pan Dyrektor wraz z przedstawicielami uczniów, wręczył podziękowania wszystkim pracownikom szkoły, a uczniowie nagrodzili każdego głośnymi brawami.

Na zakończenie wykonaliśmy sobie wspólne zdjęcie- no może nie wspólne ze względu na rozmiary sali, ale 3-częściowe- pełne uśmiechów i radości bijącej z każdej uśmiechniętej buźki.

 

"Najlepsi nauczyciele to tacy,

którzy powiedzą Ci gdzie patrzeć,

ale nie powiedzą Ci co widzieć".

~Alexandra K. Trenfor

den 10

den 9

 

den 8

 

den 1den 2

den 3

 den 4

den 5

den 6 

 

den 7