ul. Klonowa 6/8,
42-233 Borowno

Borowno w Opolu

Uczniowie klasy 4, 5 i 6 udali się 13 października na wycieczkę krajoznawczą do Opola. Swoją przygodę zaczęli od zwiedzania niezwykle kameralnego, a zarazem pełnego wspaniałych zwierząt z całego świata, opolskiego ZOO. Zachwytów, „ochów” i „achów” nie było końca! Tu lew, tam żyrafa, tu „Król Julian”, a tam tarantula! Spędziliśmy niezwykły czas, bawiąc się i ucząc.

Kolejnym punktem programu było zwiedzanie Opola z pokładu londyńskiego, czerwonego, zabytkowego autobusu. Oczywiście wszyscy chcieli zasiąść na górnym pokładzie i choć brakowało miejsca, upchnęliśmy wszystkich, którzy chcieli z góry pozdrawiać przechodniów i zachwycać się opolską starówką.

Z autobusu przesiedliśmy się na kolejny pokład! Tym razem pływający. Odbyliśmy rejs statkiem „Opolanin” po Odrze, podziwiając Opole z zupełnie innej perspektywy. Na dolnym pokładzie mogliśmy wypić ciepłą herbatkę, a na górze… Cóż, jak to na górze: okrzyki zachwytu, podskoki, wiatr we włosach i cała masa przyjemności!

Zmęczeni po wszystkich atrakcjach i głodni po 8 km spacerze po ścieżkach ZOO udaliśmy się nasycić brzuchy, po czym w świetnej atmosferze wróciliśmy cali i zdrowi do szkoły, gdzie czekali na nas stęsknieni rodzice.

Świetna wyprawa, cudowna atmosfera! A już niebawem planujemy kolejny miły wypad 😊

Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, ludzie stoją i na świeżym powietrzu

Może być zdjęciem przedstawiającym zbiornik wodny

 

Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, ludzie stoją i zbiornik wodny

 

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie stoją i jezioro

 

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, stoi i zbiornik wodny

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie stoją i zbiornik wodny

Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, ludzie stoją i na świeżym powietrzu

Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, ludzie stoją i na świeżym powietrzu

Może być zdjęciem przedstawiającym zwierzę

Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, ludzie stoją i na świeżym powietrzu

 

Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby i na świeżym powietrzu

 

Może być zdjęciem przedstawiającym 7 osób, ludzie siedzą i ludzie stoją

Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby i ludzie siedzą

Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, ludzie siedzą, ludzie stoją i w budynku

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie stoją, ptak i w budynku

 

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, stoi i jezioro

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie stoją i na świeżym powietrzu

Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, ludzie siedzą i w budynku

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i ludzie siedzą

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, siedzi i w budynku