ul. Klonowa 6/8,

"Zemsta"

Aleksandra Fredry

w memach

Kreatywni uczniowie klasy siódmej na lekcji języka polskiego stworzyli memy z wykorzystaniem tekstów z komedii Aleksandra Fredry "Zemsta". Forma ta nie była dla nich niczym nowym, ponieważ Internet oferuje setki stron służących do tworzenia memów. Zadanie wymagało świetnej znajomości utworu i umiejętności połączenia pozornie niepasującego do lektury obrazka z cytatem.  To świetny sposób na zapamiętanie cytatów z lektury obowiązkowej!

Zapraszamy do oglądania prac Uczniów!

Może być zdjęciem przedstawiającym ‎1 osoba i ‎tekst „‎NIECH CIĘ CZARCI CHWYCĄ םpp ZTAKĄ PUSTA MÓZGOWNICĄ! memy.pl‎”‎‎

Może być zdjęciem przedstawiającym pieniądze i tekst „Mózgu we tbie 3 grosze! za Aင 2”

Może być memem przedstawiającym 3 osoby i tekst „PAMPKIN co chcesz KLARA jeśli nie chcesz mojej zguby krokodyla daj mi luby PAMPKIN imgflip. com”

Może być memem przedstawiającym 1 osoba i tekst