ul. Klonowa 6/8,
42-233 Borowno

Elektroniczne książeczki

i prezentacje

Uczniom klasy VI po omówieniu na lekcjach języka polskiego książki  „Hobbit, czyli tam i z powrotem” zaproponowałam zaprojektowanie i wykonanie interaktywnych książeczek na temat lektury. Do tworzenia elektronicznych książeczek uczniowie wykorzystali aplikację www.writereader.com, która udostępnia użytkownikom bogatą kolekcję emotek, naklejek i scen, pozwalającą przygotować ciekawą szatę graficzną dla tworzonych prezentacji. Dzieciaki przyznały, że świetnie się bawiły, tworząc własne wirtualne książeczki. Oto efekty ich pracy.

 

 

Dzieło Piotra Prysaka TUTAJ: 

Dzieło Wojtka Suligi TUTAJ: 

Dzieło Amandy Rachwał TUTAJ

Dzieło Ani Błoch TUTAJ

Dzieło Wiktorii Kot TUTAJ

Dzieło Mai Pożarlik TUTAJ

Dzieło Patryka Sobczaka TUTAJ

Dzieło Emilii Koseli TUTAJ

Dzieło Klaudii Ligockiej TUTAJ

Dzieło Zuzanny Tkaczyk TUTAJ

Dzieło Emilii Pawlik TUTAJ

Dzieło Karol Ślusarczyk TUTAJ

Dzieło Natalii Rybak TUTAJ

Dzieło Tadeusza Wróblewskiego TUTAJ

Dzieło Nikodema Palacza TUTAJ

Dzieło Joiwty Banaś TUTAJ  

Dzieło Dominiki Ancerowicz TUTAJ

Dzieło Wiktorii Wagner TUTAJ